KATUSE JA TERRASSI PARANDUSTÖÖD

Parandustöid teostame eelkõige lamekatustele ja terrassidele., st. katustele, kus on kasutatud sbs- või pvc-materjale.

Parandustöö tellimiseks võtke meiega ühendust telefoni või e-maili teel, teatage objekti asukoht, katuse tüüp, arvatav probleem ning oma kontaktandmed. Tuleme Teie katust vaatama üldjuhul nädala jooksul. Ülevaatuse käigus selgitame välja oletatava probleemi, parandustööde hinnapakkumise saadame pärast ülevaatust paari päeva jooksul ja juhul, kui hind on sobiv, siis võtame parandustöö graafikusse.

Kui Teil on katuse leke, mis ei kannata ootamist ning vajab kiiret remonti, on võimalik tellida katuse kiirparandus. Tuleme kohale paari päeva jooksul, võimalusel ka samal päeval koos vajalike materjalidega ning parandame katuse koheselt. Võtke meiega ühendust, et saada teada võimalik kohaletulemise aeg

Katuse kiirparanduse hinnakiri

Väljakutse 50 €
töötund 1in. 32 €
Kiirparanduse kestus kuni 3h
Hinnale lisanduvad parandustöödeks vajalikud materjalid

Väljakutse hind sisaldab kohalesõitu kuni 15 km kaugusele Tallinnast ning katuse ülevaatust. Informeerime Teid katuse olukorrast, töödele kuluvast orienteeruvast ajast ja tehtavatest töödest. Seejärel saate otsustada, kas parandame katuse kohe või loobute kiirparandusest. Võib tekkida ka olukord, kus viga ei saa koheselt parandada (näiteks vajalik eritellimusel materjal) või on viga muus konstruktsioonis.

Kui kiirparanduse oletatav ajakulu läheb üle paari tunni, vajab katus tõenäoliselt suuremat remonti ning pärast lekkekoha/-kohtade esialgset parandamist teostame soovi korral hiljem Teie katuse põhjalikuma remondi.

Katuse pesemine