PVC katusematerjal

PVC katusematerjalina on tootmises juba palju aastakümneid, meie kasutame materjali Norra tehasest Protan, mis toodab katusematerjale aastast 1970. Materjalil on väga kõrge kvaliteet ja head tehnilised näitajad. Materjal on tavaliselt kas hele- või tumehall, suuremate koguste puhul võimalik valida ka muid toone.

PVC materjale toodetakse erinevateks vajadusteks: katusekatteks, terrassikatteks, hüdroisolatsioonitöödeks pööratud katustele jm. Tootja valikus on palju erinevaid variante. Meie kasutame neist materjalidest kolme ülaltoodut.

PVC materjal sobib murukatuste alla, terrassidele, katustele - seejuures ei vaja pvc katus üldjuhul eraldi tuulutuse rajamist kuna materjal on veeauru läbilaskev - siiski juhime tähelepanu sellele, et kui katuse soojustusse pääseb mujalt (näiteks alt eluruumidest) sisse liigset niiskust, siis ei suuda pvc-materjal kõike seda välja lasta ning vajab lisatuulutuse rajamist nagu klassikaline katus.

Täpsemalt saate materjali kohta lugeda maaletooja kodulehelt.

Võimalusel eelistame meie alati kasutada mitme kihi sbs-katte asemel pvc-katusekatet tema paremate tehniliste omaduste poolest.